ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
95-015 Głowno
ul. Kopernika 26a
tel./fax (42) 719-08-54
.

Spis treści

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2021/2022

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2021/2022

 

  1. Lisowski Maciej – dyrektor ZSS, nauczyciel wychowania fizycznego.
  2. Becherka Michał – nauczyciel matematyki, fizyki i chemii.
  3. Biernacki Rafał – nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa.
  4. Długołęcka Bogusława – nauczycielka techniki oraz funkcjonowania osobistego i społecznego.
  5. Felczyńska Agnieszka – nauczycielka funkcjonowania osobistego i społecznego.
  6. Grabowicz Anna - nauczycielka-wychowawczyni świetlicy.
  7. Gudej Agata – nauczycielka wczesnego wspomagania rozwoju oraz funkcjonowania osobistego i społecznego.
  8. Klimczak Aneta - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  9. Kret Magdalena – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz funkcjonowania osobistego i społecznego.
  10. Kubiak Marek – nauczyciel Zespołu rewalidacyjno-wychowawczego.
  11. Kubiak Wioletta – bibliotekarka, nauczycielka-wychowawczyni świetlicy.
  12. Kwiatkowski Miron - nauczyciel-wychowawca świetlicy i przedmiotów zawodowych teoretycznych.
  13. Latosiewicz Kamil – nauczyciel muzyki, podstaw przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i terapii biofeedback.
  14. Milczarek Małgorzata – nauczycielka matematyki, funkcjonowania osobistego i społecznego, przysposobienia do pracy.
  15. Milczarek-Ratajczyk Jolanta - nauczycielka edukacji przedszkolnej oraz zajęcia rewalidacyjne usprawniające komunikowanie i sprawność manualną. 
  16. Młynarczyk Dariusz – nauczyciel plastyki.
  17. Olejniczak Agnieszka - nauczycielka indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, terapii integracji sensorycznej.
  18. Oskroba Bogdan – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, informatyki i przysposobienia do pracy.
  19. Oskroba Justyna – nauczycielka języka polskiego, geografii, przyrody i biologii.
  20. Parol Agnieszka – pedagog szkolny oraz terapia metodą Tomatisa.
  21. Pach Magdalena - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  22. Piszczyńka Ewa – nauczycielka teoretycznych przedmiotów zawodowych.
  23. Romanowska Małgorzata – psycholog szkolny, nauczycielka terapii logopedycznej i metodą Tomatisa.
  24. Rubacha Sylwia – nauczycielka funkcjonowania osobistego i społecznego, przysposobienia do pracy oraz wychowania fizycznego.
  25. Seta Marlena - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  26. Świąder Monika – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wczesnego wspomagania rozwoju.
  27. Trębska Jolanta – nauczycielka języka angielskiego.
  28. Turska Małgorzata - nauczycielka Zespołu rewalidacyjno-wychowawczego, edukacja przedszkolna oraz indywidualne zajęcia rew.-wych.
  29. Warda Agnieszka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.
  30. Wolińska Wioletta - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  31. Wrońska Marzena – nauczycielka religii.
  32. Zielińska Monika – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy oraz wychowania do życia w rodzinie.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez ZSSGŁOWNO
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK